زمان انتشار : ۸ اردیبهشت ,۱۴۰۰ | ساعت : ۱۵:۴۵ | کد خبر : 213241 |
تازه‌ترین نظرسنجی: روند نزولی حمایت حزب جمهوری‌خواه از ترامپ                        640x321

شفقنا آینده- نظرسنجی همچنین نشان می دهد که هم حزبی های رئیس جمهوری پیشین نیز از حمایت ترامپ دست کشیده اند. نظرسنجی ها نشان می دهد درحالیکه ۵۰ درصد جمهوری خواهان گفته اند طرفدار حزبشان هستند و نه ترامپ، تنها ۴۴ درصد حمایت خود را از ترامپ اعلام کرده اند. به گفته ان‌بی‌سی‌نیوز این نخستین باری است که از ژوئیه ۲۰۱۹ (تیر ۹۸) حامیان حزب در این نظرسنجی بیش از حامیان ترامپ هستند.

نشریه نیوزویک با اشاره به جدیدترین نظرسنجی انجام‌شده از کاهش حمایت حزب جمهوری خواه از «دونالد ترامپ» خبر داد و نوشت: میزان حمایت این حزب از رئیس‌جمهوری پیشین با گذشت سه ماه از خروج وی از کاخ سفید با کاهش چشمگیری مواجه بوده و به ۳۴ درصد رسیده‌ است.

به گزارش شفقنا از ایرنا به نقل از تارنمای خبری این نشریه آمریکایی، «دونالد ترامپ» سه ماه پس از ترک کاخ سفید سقوط در نظرسنجی ها از جمله در میان جمهوری خواهان را تجربه کرده است.

یک نظرسنجی که روز سه شنبه توسط شبکه خبری “ان‌بی‌سی‌نیوز” منتشر شد نشان داد که تنها ۳۲ درصد از بزرگسالان آمریکا دیدگاه مطلوبی نسبت به ترامپ دارند. این در حالی است که رقم مذکور در ماه ژانویه (دی و بهمن) ۴۰ درصد بوده است.

این نظرسنجی همچنین نشان می دهد که هم حزبی های رئیس جمهوری پیشین نیز از حمایت ترامپ دست کشیده اند. نظرسنجی ها نشان می دهد درحالیکه ۵۰ درصد جمهوری خواهان گفته اند طرفدار حزبشان هستند و نه ترامپ، تنها ۴۴ درصد حمایت خود را از ترامپ اعلام کرده اند. به گفته ان‌بی‌سی‌نیوز این نخستین باری است که از ژوئیه ۲۰۱۹ (تیر ۹۸) حامیان حزب در این نظرسنجی بیش از حامیان ترامپ هستند.

ان‌بی‌سی‌نیوز این نظر سنجی را از میان یک هزار بزرگسال آمریکایی در فاصله بین ۱۷ تا ۲۰ آوریل (۲۸ تا ۳۱ فروردین) انجام داده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *