زمان انتشار : ۹ تیر ,۱۳۹۹ | ساعت : ۱۲:۴۹ | کد خبر : 210303 |
محمدعلی ابطحی: محسن رضایی قطعا برای ۱۴۰۰ می آید، عارف هم احتمالا abtahi 734x321

شفقنا آینده- محمدعلی ابطحی، عضو مجمع روحانیون مبارز، معتقد است صحبت درباره انتخابات سال ۱۴۰۰ هنوز کمی زود است، اما تعداد کاندیداهای جریان اصولگرا بسیار زیاد است و از جریان اصلاحات شاید عارف و جهانگیری کاندیدا باشند.

«از یک اصلاح طلب باید توقع اصلاح کردن داشت نه براندازی »، «رفتار احمدی نژاد و رئیسی تابعی از مفهوم اصلاح طلبی شده است»، «شاید عارف تصمیم دارد برای ۱۴۰۰ کاندیدا شود»، «شاید بگویند شیطان پشت سر احمدی نژاد است»،«محسن رضایی قطعا برای ۱۴۰۰ می آید»،«وقت مذاکره با ترامپ و آمریکا نیست» و …این بخشی از اظهارات محمدعلی ابطحی، عضو مجمع روحانیون مبارز است. او که میهمان «کافه لایو» خبرگزاری خبرآنلاین بود در گفتگو با سیدعبدالجواد موسوی، عضو شورای سردبیری خبرآنلاین از فضای محدود ایجاد شده برای اصلاح طلبان خاصه در انتخابات اسفندماه گلایه دارد و می گوید آنچه در اسفندماه رخ داد اصلا انتخابات بود.

این روحانیِ اصلاح طلب گرچه اشکالات به اصلاح طلبان و عملکردشان و تاثیرش بر پشت کردن مردم به صندوق رأی با بی تاثیر نمی داند اما معتقد است «گفتمان اصلاحات همچنان در بین مردم خریدار دارد.»

گفتگو با ابطحی به کاندیداهای احتمالی ۱۴۰۰ هم رسید، او که می گفت چندان اطلاعی از استعفای عارف ندارد از احتمال تصمیم او برای کاندیداتوری حرف زد، از اینکه محسن رضایی قطعا می آید و قالیباف هم نیم نگاهی به پاستور دارد. او البته تاکید داشت نگران تحرکات این روزهای احمدی نژاد و کاندیداتوریش نیست و گفت«یک زمانی می‌گفتند که امام زمان (عج) پشت سر آقای احمدی نژاد است، شاید این بار بگویند که شیطان پشت سر اوست. »

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *